Blog

Jak automatizovat proces objednávek?

V tomto článku si popíšeme jeden z více možných způsobů, jak automatizovat celý proces objednávek. Detailně si projdeme ideální nastavení Vašeho e-shopu s ohledem na co nejjednodušší způsob vyřízení objednávek.

Přečíst celý článek
10 důvodů, proč si vybrat e-mailing od Ecomail.cz

Hledáte vhodný nástroj pro váš e-mail marketing? V následujícím článku vám představíme aplikaci Ecomail, českou marketingovou platformu pro e-mailovou a omni‑channel komunikaci, která nabízí komplexní řešení pro váš chytrý e-mailing.

Přečíst celý článek
Jak získat 1000 Kč na správu Vašich reklamních kampaní ve službe Google Ads?

PPC reklamy jsou jedním z nejlepších marketingových kroků každého úspěšného provozovatele e-shopu. Zejména při rozjezdu nového e-shopu je potřeba získat co nejvíce zákazníků, aby se Váš e-shop dostal do širšího povědomí.

Přečíst celý článek
Úprava XML feedu (nejen) od dodavatele pomocí nástroje Conviu. Automatický překladač, bidding a cenotvorba

Rádi byste nabízeli produkty od několika dodavatelů v e-shopovém řešení NODY, ale potřebujete vytvořit vstupní dodavatelské XML pro e-shop? Nevíte si rady s úpravou XML feedu?

Přečíst celý článek
9 kroků pro úspěšnou expanzi e-shopu a získání zákazníků na zahraničním trhu

Vlastníte e-shop, který v Česku vykazuje tendenci dlouhodobého růstu? Uvažujete nad tím, zda vstoupit na zahraniční trh a začít vydělávat i v zahraničí? Přemýšlíte, jak v zahraničí získat zákazníky? Jak připravit e-shop pro vstup na zahraniční trh a co vše taková expanze obnáší, se dočtete v tomto článku.

Přečíst celý článek